Jdi na obsah Jdi na menu
 


Info před vydáním hry

1. 7. 2009
Budiž Simíci!

Vytvořte Simíky s jedinečnými vlastnostmi

Každý Simík je doopravdy jedinečná osobnost s odlišnou náturou. Bude váš Simík zlomyslný, umělec, vyšinutý anebo romantický kleptoman? Je to jen a jen na vás. Ovlivňujte chování svých Simíků vlastnostmi, které jim vy sami přiřknete a dívejte se, jak tyto vlastnosti dopadají na vztahy s ostatními. Jestli je váš Simík beznadějný romantik, vezměte ho v rámci pátrání po pravé lásky do bistra. Vezměte svého milovníka přírody do parku na ryby anebo se vydejte se svým ďáblíkem na hřbitov a potulujte se s jemu podobnými! Jestli jsou vaši Simíci ve správném čase na správném místě, kdo ví, co se jim přihodí. Kombinujte více než 60 vlastností a vytvořte tak miliony jedinečných Simíků, jejichž životy můžete ovládat.
 
Rozšiřte svoji hru pomocí exkluzivního obsahu a podělte se o své výtvory s ostatním hráči na TheSims3.com!
Oficiální hra The Sims 3 zahrnuje mimořádný exkluzivní herní obsah a mnoho funkcí on-line, které jsou k dispozici pouze po registraci originální kopie hry.

1) Odemkněte druhé město, které je vám exkluzivně k dispozici ke stažení pro rozšíření vaší hry. Riverview je kompletní město usazené v krajině ozdobené množstvím farem a obklopené klikatící se řekou. Toto zdánlivě ospalé malé městečko k vámpřichází se zcela novými obyvateli a mnoha tajemstvími, která můžete odhalit.

2) Získejte body SimPoints v hodnotě $10, abyste si mohli upravovat hru pomocí dalších herních položek z obchodu The Sims 3. Obchod The Sims 3 spustíme 2. června a bude obsahovat stovky zcela nových, exkluzivních položek, které si můžete stáhnout do hry. Ob
Rozhodněte o osudu svého Simíka!
Budou vaši Simíci zloději, rockovými hvězdami, nebo snad světovými vůdci? Je to jen na vás! Postavte se krátkodobým a dlouhodobým výzvám a skliďte své odměny. Vaši Simíci se mohou hnát za náhodnými příležitostmi a získat tak peníze, pokročit dál ve svém životě, nebo si vyrovnat účty se svými nepřáteli... Během hraní zjistíte, že někteří Simíci budou svůj cíl následovat a někteří budou při jeho hledání bloudit.
Upravit vše
Užijte si možnost kompletní úpravy svých Simíků s Vytvoř Simíka. Užijte si nové, lehce použitelné návrhové nástroje, které vám umožní vyladit vlastnosti obličeje vašeho Simíka, jako je třeba barvu vlasů a očí, to ale není vše. Určete také, jakou bude mít postavu, a to od hubené přes plnoštíhlou, až po svalnatou – a samozřejmě vše mezi nimi!

Získejte kontrolu nad svými Simíky s novým nástrojem Vytvoř a vymódi. Upravte vzory a barvy všeho, na co si vzpomenete. Od oblečení Simíků přes nábytek, stěny a podlahy až po auto, které stojí v garáži! Navrhněte a vybudujte svým Simíkům vysněný domov, ať už je to útulný byteček v centru města, obrovské sídlo s výhledem na oceán anebo domek u parku. Ozdobte jim život přesně podle jejich osobnosti.

Hra The Sims 3 vás překvapí nečekanými momenty zábavy a spoustou neplech!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář