Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nové situace a nástroje

1. 7. 2009

Nové situace a nástroje

 1. Práci si můžete stále hledat v novinách, na internetu nebo najít zaměstnání na ulici blízko vašemu domu.
 2. Simíci se mohou přestěhovat blíž ke svému zaměstnání a tím tak snížit délku cesty do práce.
 3. Děti se budou rodit v nemocnicích.
 4. Nový a propracovaný časový ukazatel vám ukáže, kolik času Simík stráví např. v koupelně nebo v práci a vám tak předá větší přehlednost. Můžete zkrátit čas nějaké činnosti třeba na polovinu, aniž byste museli čekat než si Simík dočte noviny a poslechne vás.
 5. Kariéra je víc hratelná. Můžete určit přesčasy a tvrdost práce. Můžete plnit také různé úkoly jako mytí nádobí a tím si vysloužit povýšení, stejně jako seznámení se s nějakou slavnou osobností.
 6. Ve hře budou Superstars, takže se můžete zaplést do hloučku Simíků, kteří pronásledují na ulici televizní hvězdu nebo se proslavit a pak být pronásledován.
 7. Umývání zubů je zpět. Dává nám do vzpomínek Mátový dech.
 8. Systém přes mobilní telefon vám umožňuje sledovat aktuální nabídky a drby ze sousedství. Každý Simík vlastní mobilní telefon.
 9. Stromy se kolísají při větru. Všechny přírodní objekty obsahují větší možnosti jako barvu květů a podobně. Ve hře je také zabudovaný les a pláže. Rostliny a stromy můžete umístit ve větší blízkosti. Odraz ve vodě a efekty s vlnkami.
 10. Hra bude připojená k internetu, ale tato možnost se může i vypnout. Díky tomu byste mohli sdílet váš obsah (objekty, simíky, návrhy...) s ostatními uživateli.
 11. Ke hře bude přidán online program (bez připojení nepůjde spustit), díky kterému budete smět upravovat vaše fotky a videoklipy z The Sims 3 a tvořit Sims filmy nebo komiksy, které budete smět nahrát na web nebo sdílet s ostatními uživateli.
 12. Můžete si nastavit životnost (stáří) Simíka v rozmezí od 25 do 1000 dnů.
 13. Nové tlačítko s barvami, které vám zkomfortní práci při výstavě domu, nemusíte zbytečně mačkat Shift a jiné zkratky.
 14. Můžete si nastavovat barvu a jas světel v domě i venku.
 15. Možnost měnit podlahy a stěny bazénu
 16. Batolata mohou navštívit město, avšak pouze v doprovodu dospělého Simíka. Děti školního věku již mohou cestovat sami.
 17. V každé rodině můžete zastavit stárnutí.
 18. Simíkovská nemocnice hraje kromě pracovní budovy i jinou roli. Simíci zde mohou darovat orgány jako třeba slezinu! Mohou sem zavítat i těhotné Simky, ale bez sanitky. Těhotné Simky mohou rodit jak doma, tak i v nemocnici a mohou číst knihy těhotenství.
 19. Dočkali jsme se velkého pokroku v zahradničení. Snad ještě většího než v The Sims 2 Roční období! Pokud má váš Simík zahradničářské vlastnosti, získáte tím opravdové výhody. Z ovoce a zeleniny může vytvářet skvělá jídla. Mezi některé patří třeba jabloň, lípa, volně žijící česnek, paprika, hlávkový salát, cibule nebo rajčata. Existují však i vzácné rostliny jako je třeba Smrtikvět. Smrtka si totiž radši vezme právě Smrtikvět, než Simíkovu duši.
 20. Vaření je opravdovou zábavou, zvlášť když nemusíte studovat pouze jednu knihu o vaření, ale vašemu Simíkovi raději vyberete v městské knihovně plnohodnotný recept, který se rovnou naučí. Koupíte svému Simíkovi knihu ze sekce Mňam a chutné nebo si raději vyberete třeba Recepty na steaky? Vše je jen na vás. Potřebné suroviny můžete nakoupit třeba v obchodě Na rohu, ale můžete se také dočíst, že tento týden má Supermarket v centru velké slevy a tak cestu vezmete oklikou a ušetřite několik Simoleonů. Podle pozorovatelů se vývojářům druhy jídel opravdu povedly.
 21. Simíci se mohou zaměstnávat na poloviční úvazek. Můžete být třeba třídič knih, hrobník, pečovatel, masér, recepční a další. Jste placeni na hodinu a můžete na ulicích potkávat svého šéfa, při čemž ho můžete požádat o povýšení nebozvýšení platu. Můžete také přečíst knihy o dobrém postupu v povolání a udělat na šéfa dojem!
 22. Můžete se stát spoluvlastníkem obecního pozemku a dostávat podíly ze zisku. Pokud máte hodně peněz, můžete si obecní parcelu dokonce koupit a vyhazovat zaměstnance.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář